IMAGE: Mercedes Vito

Nové Vito. Chce, umí, pracuje.

Jste vždy připraveni plnit své úkoly? Vykonáváte svou práci cílevědomě? Milujete nové výzvy? Pak si zasloužíte vozidlo, které je pro Vás jako stvořené: nové Vito. Dodávkové vozidlo od opravdového specialisty na užitková vozidla. Se spotřebou paliva od 5,7 l na 100 km je hospodárnější než kdy dříve a s každým ujetým kilometrem tak trvale přispívá k Vašemu úspěchu. A aby byla cesta za Vašimi cíli ještě bezpečnější, nabízí Vám díky četným inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům, jako je asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST a asistent stabilizace při poryvech bočního větru, maximální bezpečnost již ve standardním provedení. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro pohon předních, zadních nebo všech kol. Jedno je však jisté již nyní: nové Vito se nezalekne žádné cesty ani žádné výzvy.

Plnou parou vpřed. Se třemi variantami pohonu.

Ať už při zásobování ve městě, nebo v meziměstské dopravě – s možností výběru mezi všemi třemi variantami pohonu jsme nové Vito jako první dodávkové vozidlo této třídy přizpůsobili Vašim individuálním požadavkům, od pohonu předních nebo zadních kol až po variantu s pohonem všech kol. S elektrickým servořízením ve standardní výbavě a sedmistupňovou automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS2
, dostupnou za příplatek, poskytuje Vito účinnost, tichý chod a komfort jízdy na úrovni osobního vozidla. Také standardní šestistupňová manuální převodovka je vyladěna na optimální poměr mezi výkonem a spotřebou. Bez ohledu na to, pro kterou variantu pohonu se rozhodnete – se svým komfortním naladěním podvozku a nezávislým zavěšením kol Vás nové Vito při práci dopraví i tam, kam se jiná dodávková vozidla nedostanou.

IMAGE:

Spotřeba od 5,7 l na 100 km

Se svými úspornými motory a inovativními technologiemi BlueEFFICIENCY dosahuje nové
Vito vynikajících hodnot emisí a připravuje Vám tak úspěšnou cestu do budoucnosti
i s ohledem na hospodárnost.

Naše firmy