Společnost VSP Auto, s.r.o. je ryze českou firmou, která je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a Jeep. Naši společnost najdete v Plzni na Domažlické ulici 1127/168, kde je k dispozici prodejna osobních, užitkových a nákladních automobilů, autorizovaný servis a čerpací stanice OMV s myčkou.

IMAGE: salon

 

Zákazník musí cítit, že jsme tu pro něho. K zásadám firmy proto patří spolehlivost, rychlost, komfort a bezpečnost.

Naší snahou je však především bezchybný servis, a to vždy s ohledem na potřeby zákazníků. Tomu odpovídá i pracovní doba servisu, 24 hodin denně! Běžné opravy realizujeme na základě objednávky, nutné opravy řešíme bezodkladně, s přihlédnutím k okamžitému stavu v servisu. Také servisní zabezpečení vozidla lze řešit nadstandardně – servisní smlouvou.

Stejným operativním postupem řešíme i dodávky náhradních dílů. Díly pro předepsaný servis máme ihned k dispozici, u ostatních zajišťujeme dodávky dvakrát denně přímo ze skladu v SRN – při objednání (tj. znalosti potřeby dílu) do 13 hodin, je díl k dispozici druhý den ráno. V případě akutní potřeby dodáme náhradní díl mimořádně ještě týž den. Tyto dvě varianty kryjí téměř 85 % potřebných náhradních dílů.

Mimořádné náhradní díly, tedy takové, které jsou určeny přímo pro konkrétní variantu vozu, zajistíme nejdéle do 10 dnů. Spolehlivost je synonymem naší firmy i značky. Jejím základem jsou moderní technologie, kvalitní materiály, vysoce kvalifikovaní pracovníci, bohaté zkušenosti a v neposlední řadě i důsledná kontrola.

Abychom se svým zákazníkům, kteří jsou doslova z celé republiky, ještě více přiblížili a šetřili tak jejich čas, otevřeli jsme další pobočku přímo v Praze, v ulici Pod Šancemi 444/1 (areál Pražských služeb) - VSP Auto Praha Servis, a.s a v Bílině (areál Severočeských dolů a.s.)

Zahájili jsme spolupráci s významnými společnostmi v oblasti nástaveb a speciálních zařízení kompletovaných na podvozcích nákladních, užitkových a speciálních automobilů Mercedes-Benz. Náš zákazník tak už nemusí ztrácet drahocenný čas přejezdem mezi několika servisy, tedy mezi tím, který se postará o podvozkovou část a mezi dílnou nástavbáře nebo specialisty na příslušenství. U nás zajistíme vše na jednom místě, za poloviční dobu a nižší náklady.

Od roku 1994 spolupracujeme s našimi odběrateli převážně na základě dlouhodobých rámcových smluv, díky kterým můžeme svým zákazníkům nabídnout výhodnější podmínky.
 
IMAGE: VSP AUTO Plzeň
 
V září 2016 jsme pro Vás vystavěli nové servisní prostory pro Váš příjemně strávený čas u nás a přikoupili jsme šest nových zdviží pro urychlení servisních procesů.
 
IMAGE: VSP AUTO Plzeň

Virtuální prohlídka našeho autosalonu:  ZDE

Poznámka: Naši zákazníci na internetu často hledají ve spojení s výrazy "Mercedes Plzeň" také sousloví a pojmy jako: mercedes e plzen, vsp mercedes plzeň, mercedes prodej plzen, servis auta mercedes - plzen, prodej mercedes - benz plzeň, mercedes c plzen, mercedes slk plzen, mercedes gl plzen, mercedes benz servis plzen, mercedes trida v prodej plzen, servis mercedes vito v plzni, mercedes ml plzeň, diagnostika mercedes benz plzen, plzeň firma mercedes, mercedes a 160 plzeň, prodej plzen mercedes e; mercedes truck servis plzeň, mercedes-benz sprinter plzen anebo mercedes g plzen. Jde o kombinace slov, která většinou označují modelové řady vozů značky Mercedes Benz anebo služby spojené s provozem, nákupem či opravou automobilů Mercedes.
 
Naše společnost VSP AUTO je autosalon, autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a Jeep a na 100 % se postará o vaše požadavky spojené s hledanými výrazy, které jsou uvedeny výše. Rádi vám představíme aktuální nabídku nových osobních i nákladních vozů Mercedens Benz, zajistíme lkw servis, náhradní díly a opravy nákladních aut Mercedes. Zajišťujeme rovněž servis tahačů a kamionů Mercedes-Benz v Plzni.
 
VSP AUTO také nabízí finanční služby potřebné k nákupu či pořízení nových vozů (úvěrové financování, leasing) a pojištění. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, prosím.