IMAGE:

Nová Třída C sedan

Třída C – bez kompromisů

Design třídy C vždy měl společné estetické prvky s našimi většími sedany. Totéž platí i dnes. Nový sedan třídy C rezolutně vyjadřuje současný styl Mercedes-Benz, který je patrný i na třídě S.
Exterier

Nový sedan třídy C znatelně povyrostl, svým organickým designem je jasně odlišuje od svého předchůdce. Proměnlivá mezihra mezi liniemi, hranami a konvexními a konkávními povrchy vytváří chvějivé a vzrušující kontrasty po celém vozidle.

Přední partie definovaná designovou a výbavovou linií – včetně klasické 3D mřížky chladiče nebo sportovního designu s hvězdou uprostřed – se vyznačuje velkými vstupy vzduchu a ostře definovanými obrysy světlometů (denních i nočních), aby ukázala sebevědomou klasickou tvář nového sedanu třídy C.

Charakteristické výstupky, které přecházejí do jednoduché a čistě řezané zádi, podtrhují celkový účinek vozu a pomocí stylových sportovních doplňků propůjčují každé variantě sedanu třídy C dynamické charizma.
Interier

Silný vizuální dojem z exteriéru nového sedanu třídy C pokračuje v interiéru. Vysoce kvalitní provedení a materiály, kultivovaný sportovní design, vkusné barevné schéma a inteligentní detaily vytvářejí atmosféru dokonalé vyváženosti a jistoty.

Prvotřídní materiály použité pro výplně dveří a přístrojovou desku dodávají interiéru vysoce kvalitní vzhled. Přepracovaná středová konzole nabízí čistotu, výjimečnou kvalitu a kompaktní design. Koncept univerzálního osvětlení interiéru nabízí speciální světelný efekt a pocit pohodlí.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte, prosím.

Naše firmy