Kontakty

Kudy k nám

Virtuální prohlídka u VSP Auto

Kontakty

recepce  prodej vozidel 377 360 620      
             
Vedení společnosti            
Petr Řežábek     602 406 878 rezabek@vsp-auto.cz   Vedení společnosti Jednatel společnosti
Ing. Roman Štaff     602 260 740 staff@vsp-auto.cz Vedení společnosti Jednatel společnosti
David Pachmann     605 299 725 pachmann@vsp-auto.cz Vedení společnosti Provozní ředitel
             
             
Prodej osobních vozidel            
Pavel Plžík     725 596 656 plzik@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Vedoucí prodeje osobních vozidel
Aleš Babor     731 594 809 babor@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Prodej osobních vozidel
David Holický     736 512 771 holicky@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Prodej osobních vozidel
Bc. Lukáš Krystl      725 782 332 krystl@vsp-auto.cz  Nové osobní vozy  Prodej osobních vozidel AMG
             
Prodej užitkových vozidel            
Jiří Poborský     602 632 266 poborsky@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Vedoucí prodeje užitkových vozidel
Karel Tuček     602 186 450 tucek@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Prodej užitkových vozidel
Bc. Bohuslav Špaček     603 144 429 spacek@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Prodej užitkových vozidel
             
Prodej nákladních vozidel            
Pavel Konáš     724 224 320 konas@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Vedoucí prodeje nákladních vozidel
Mgr. Vojtěch Količ     602 653 440 kolic@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
Václav Křivan     727 879 357 krivan@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
Tomáš Tesař     734 683 120 tesar@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
             
Prodej ojetých vozidel/ Carstore            
Filip Vaniček     602 112 232 vanicek@vsp-auto.cz Použité osobní vozy Prodej použitých užitkových vozů
             
Dispozice            
Lukáš Zelenka     724 531 836 zelenka@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Disponent PKW
Anna Šrámková     724 871 706 sramkova@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Disponentka Trapo, LKW
Marcela Johnová     739 679 017 johnova@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Disponentka PKW
             
účtárna            
Petra Eliášová   377 360 624 731 282 959 eliasova@vsp-auto.cz Účetní oddělení Hlavní účetní
Bc. Tomáš Rádl   377 360 624 602 218 778 radl@vsp-auto.cz Účetní oddělení Ekonom
Šárka Křížová   377 360 624 731 452 818 krizova@vsp-auto.cz Účetní oddělení Účetní
Petr Návara   377 360 624   navara@vsp-auto.cz Účetní oddělení Účetní
             
Marketing            
Bc. Lukáš Krystl     725 782 332 krystl@vsp-auto.cz Marketingové oddělení/Nové osobní vozy Marketing manager/ Prodej osobních vozidel, AMG Expert
Eva Linhartova     602 281 949 linhartova@vsp-auto.cz Marketingové oddělení Asistentka prodeje a marketingu/ Product expert
             
Vedení servisu            
Václav Martínek     724 277 332 martinek@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Vedoucí servisní sítě VSP
Ing. Josef Holata     702 213 634 holata@vsp-auto.cz Servis dodávek, Servis nákladních vozidel, Servis osobních vozů Vedoucí servisu
             
Servis osobních vozidel            
Jozefína Šrámková   377 360 630 725 894 491 j.sramkova@vsp-auto.cz Servis osobních vozů - recepce Asistentka servisu osobních vozidel
Vladimír Gregor     724 853 803 gregor@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Příjem oprav osobních vozidel
Josef Suchý     724 164 431 suchy@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Příjem oprav osobních vozidel
Radek Kofroň     603 192 476 kofron@vsp-auto.cz servis osobních voz příjem oprav Jeep
 Jan Strnad     725 381 436 strnad@vsp-auto.cz  servis osobních vozů  pojistné události
             
Servis nákladních vozidel            
Veronika Janušová   377 360 633 736 529 796 janusova@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel - recepce Asistentka servisu nákladních vozidel
Jan  Kroc     724 852 969 kroc@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Oldřich Beran     725 596 657 beran@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Pavel Slanec     724 226 034 slanec@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Matěj Schejbal     606 647 357 schejbal@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Jan Drnec     603 860 399 drnec@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Vítězslav Čechura     603 860 891 vcechura@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Rostislav Čechura   377 360 635   cechura@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Vedoucí oddělení náhradních dílů
Jiří Veverka   377 360 634 724 224 322 veverka@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Prodej náhradních dílů
Jiří Svoboda   377 360 634 606 619 347 jiri.svoboda@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Prodej náhradních dílů

Napište nám

Online služba

Pro vozy Mercedes-Benz v nouzi zajišťujeme 24 hodinovou službu na čísle: +420 602 261 186.
Pro naše pražské zákazníky zajišťujeme také 24 hodinovou službu na čísle: +420 724 232 329.

Otevírací doby

Otevírací doba showroomu
Po-Pá: 8:00 - 18:00
So: 8:00 - 13:00

Otevírací doba servisu osobních vozů + Viano, Vito
Po-Pá: 7:30 - 18:00
So: 8:00 - 13:00

Otevírací doba servisu nákladních vozů + Sprinter
Po-Pá: 7:00 - 21:00
So: 7:00 - 15:00

Otevírací doba prodeje náhradních dílů
Po-Pá: 8:00 -17:00