Starou dodávku odkoupíme a novou získáte s extra bonusem

Získejte prodlouženou záruku na 4 roky
a paket ISP zcela zdarma.

Vaše dodávka už dosluhuje, a vy nemáte ani čas, ani chuť hledat bazar, kde ji nejvýhodněji prodáte? Přivezte své staré dodávkové vozidlo jakékoli značky a využijte výhodných prodejních podmínek. Kupte nové dodávkové vozidlo značky Mercedes-Benz a získejte prodlouženou záruku na 4 roky a paket ISP zcela zdarma.

ISP – Integrovaný Servisní Paket je poskytnutí výrobcem předepsaných servisních prohlídek včetně práce servisu, dílů a provozních kapalin po dobu: pro vozy Citan a Vito 4 let nebo do najetí 100 000 km, pro vozy Sprinter 4 let nebo do najetí 180 000 km, pro třídu V 6 let nebo do najetí 125 000 km. Na účast v této akci není právní nárok.

 

Konečné rozhodnutí o výkupu starého (ojetého) vozidla je plně v kompetenci příslušného dealera a může být tímto dealerem odmítnuto, a to z jakéhokoliv důvodu; v takovém případě nemůže zákazník podmínky této akce využít. Akce platí do 31. 7. 2015 nebo do odvolání. Všechna vyobrazení vozů na tomto propagačním materiálu jsou pouze ilustrativní. Prodloužená záruka na třetí a čtvrtý rok a paket ISP se v rámci akce Trade-In vztahuje pouze na koupi nových vozů Sprinter, Vito, Citan nebo třídy V.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň