Plzeň - servis a pojistné události

Příjem servisu osobních vozů + Vito, Viano +420 377 360 630
Příjem servisu nákladních vozů + Sprinter  +420 377 360 633

 

Vedoucí servisní sítě VSP

Václav Martínek
tel: +420 377 360 622
mobil: +420 724 277 332
martinek@vsp-auto.cz

Václav Martínek

Vedoucí servisu Plzeň

Ing. Josef Holata
tel: +420 377 360 622
mobil: +420 702 213 634
holata@vsp-auto.cz

Asistentka servisu osobních vozidel

Jozefína Šrámková
tel: +420 377 360 630 
mobil: +420 725 894 491
j.sramkova@vsp-auto.cz

 
 Servis osobních vozidel +Viano, Vito

Vladimír Gregor
tel: +420 377 360 630 
mobil: +420 724 853 803 
gregor@vsp-auto.cz

Vladimír Gregor

 

Josef Suchý
tel: +420 377 360 630 
mobil: +420 724 164 431
suchy@vsp-auto.cz

Josef Suchý

 servis osobních vozidel

Jeep

Jakub Malý
tel: +420 377 360 630 
mobil: 603 192 476
jakub.maly@vsp-auto.cz

 
 

Jiří Soušek
tel: +420 377 360 630 
mobil: +420 736 520 619 
sousek@vsp-auto.cz

 Jiří Soušek
Asistentka servisu nákladních vozidel

Petra Veselá

tel: +420 377 360 633

mobil: 736 529 796

vesela@vsp-auto.cz


 
Servis nákladních vozidel + Sprinter

Jan Kroc
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 724 852 969
kroc@vsp-auto.cz

Jan Kroc

 

Oldřich Beran
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 725 596 657
beran@vsp-auto.cz

Oldřich Beran

 

Pavel Slanec
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 724 226 034
slanec@vsp-auto.cz

Pavel Slanec

 

Matěj Schejbal
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 606 647 357
schejbal@vsp-auto.cz

 Matej Schejbal
 

Jan Drnec
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 603 860 399
drnec@vsp-auto.cz

 
 

Vítězslav Čechura
tel: +420 377 360 633
mobil: +420 603 860 891
vcechura@vsp-auto.cz

 
Pojistné události osobních, dodávkových a nákladních vozů

Jan Strnad
tel: +420 377 360 630 
mobil: +420 725 381 436
strnad@vsp-auto.cz

 

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň