Nové Atego

přesvědčí v každém směru. Nejen proto, že v sobě nese vynikající vlastnosti svého předchůdce, ale také proto, že tyto silné stránky dále zdokonaluje.

K tomu patří například vysoká kvalita, spolehlivost, stejně jako i jeho konstrukce navržená pro dlouhou životnost. Kromě toho se nespočet nových výbav a technických opatření starají o to, že pokud jde o efektivitu a použití, máte u nového Atega k dispozici nákladní vozidlo, které je přesvědčivé jak v účetnictví, tak i v každodenním použití. Dalšími výhodami jsou: vyšší připravenost pro nástavby a vyšší ekologická přijatelnost. To vše podtrhuje hodnotu nového Atega a činí z něj vozidlo první volby pro lehkou distribuční dopravu.


Konkrétním příkladem jsou nové, progresivní a zvlášť úsporné 4válcové a 6válcové řadové motory. Tyto motory splňují již nyní emisní normu Euro VI, která vstupuje v platnost až v roce 2014, s obzvlášť vysokou hospodárností. Automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 ve standardní výbavě, mimořádně suverénní jízdní vlastnosti a atraktivní hliníkové ráfky dodáváné v rámci příplatkové výbavy jsou dalšími znaky, jimiž se nové Atego odlišuje od běžných vozů své třídy. Jeho hodnotu podtrhuje navíc nově koncipovaný design interiéru. Například nově ztvárněné, ergonomické pracoviště řidiče, dostupné ve třech různých variantách kokpitu. Celkový dojem dotváří výbavy, jako je kožený volant a komfortní odpružené sedadlo, dostupné v příplatkové výbavě. Vidíte tedy, že v podobě nového Atega je Vám nabízeno nákladní vozidlo pro lehkou distribuční dopravu, které nenechá téměř žádné otázky nezodpovězené. A současně je vozidlem, jež může přispět k dalšímu zvýšení Vašeho zisku v distribuční dopravě. Nastupte si prosím!

 

Více informací najdete v interaktivní brožuře Nové Atego - Nové měřítko v distribuční dopravě


Podrobné informace najdete v interaktivní brožuře Nové Atego - Nové měřítko v distribuční dopravě

Abyste byli na použití v lehké distribuční dopravě ještě lépe připraveni: nově konstruované pracoviště řidiče, které přesvědčí ještě lepší ergonomií a komfortem. Kromě toho Vás nadchnou nové motory Euro VI ve standardní výbavě, za příplatek dodávaná automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 i suverénní jízdní vlastnosti.

S novým Ategem máte k dispozici novou generaci nákladních vozidel, která disponují řadou nových výbav.

Kabina, výbavy
Nově konstruované kabiny dodávají Ategu nejen výrazný, nezaměnitelný vzhled, nýbrž přesvědčí také působivými vnitřními hodnotami: Atego je dostupné ve třech různých variantách kokpitu pro perfektní orientaci na daný účel použití, které v kombinaci s novým sdruženým přístrojem, novým multifunkčním volantem a pohodlnými sedadly zaručují vysoký komfort při jízdě i při práci. Všechny ovládací prvky a úložné prostory jsou ergonomicky uspořádané a umožňují jednoduchou obsluhu.

Motory, převodovka.
Při jízdě Vám bude ihned jasné: mnoho nových silných stránek Atega poznáte okamžitě při jeho používání. Mezi ně patří například nové řízení, nově vyvinuté vedení zadní nápravy, 6stupňová manuální převodovka Mercedes GearShift i 4 a 6válcové řadové motory se zvýšeným výkonem, které jsou zároveň maximálně úsporné.

Jízdní komfort, připravenost pro nástavby.
A protože jsou požadavky na práci s vozidlem v přidružených stavebních odvětvích velmi rozmanité, nezůstává nové Atego ani v připravenosti pro nástavby pozadu. To začíná různými přípravami z výroby a kabinami pro posádku dostupnými za příplatek zdaleka nekončí. Celkem vzato to znamená, že s novým Ategem jste na každodenní použití v přidružených stavebních odvětvích připraveni lépe než kdykoli předtím. Dnes i do budoucnosti.

 

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň