Kontakty MB
Kontakty MB
19.03.2018

Zde máte k dispozici důležité kontakty MB.

recepce  prodej vozidel 377 360 620      
             
Vedení společnosti          
Petr  Řežábek 377 360 623 602 406 878 rezabek@vsp-auto.cz   Vedení společnosti Jednatel společnosti
Ing. Roman  Štaff 377 360 621 602 260 740 staff@vsp-auto.cz Vedení společnosti Jednatel společnosti
David  Pachmann   605 299 725 pachmann@vsp-auto.cz Vedení společnosti Provozní ředitel
             
Marketing            
Bc. Lukáš Krystl   725 782 332 krystl@vsp-auto.cz Marketingové oddělení/Nové vozy Marketing manager/ Prodej osobních vozidel, AMG Expert
Kristýna Kušičková   721 536 412 kusickova@vsp-auto.cz Marketingové oddělení/prodejní oddělení Asistentka prodeje a marketingu/ Product expert
             
Dispozice            
Lukáš  Zelenka 377 360 614 724 531 836 zelenka@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Disponent
Anna Šrámková   724 871 706 sramkova@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Asistentka dispozic
Marcela  Johnová   739 679 017 johnova@vsp-auto.cz Oddělení dispozic Disponentka
             
účtárna            
Petra  Eliášová 377 360 624 731 282 959 eliasova@vsp-auto.cz Účetní oddělení Hlavní účetní
Bc. Tomáš Rádl 377 360 624 602 218 778 radl@vsp-auto.cz Účetní oddělení Ekonom
Šárka Křížová 377 360 624 731 452 818 krizova@vsp-auto.cz Účetní oddělení Účetní
Petr Návara 377 360 624   navara@vsp-auto.cz Účetní oddělení Účetní
             
Prodej osobních vozidel          
Pavel  Plžík 377 360 612 725 596 656 plzik@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Vedoucí prodeje osobních vozidel
Aleš  Babor 377 360 610 731 594 809 babor@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Prodej osobních vozidel
David  Holický   736 512 771 holicky@vsp-auto.cz Nové osobní vozy Prodej osobních vozidel
Bc. Lukáš   Krystl    725 782 332 krystl@vsp-auto.cz  Nové osobní vozy Prodej osobních vozidel/ AMG expert
Kristýna Kušičková   721536412 kusickova@vsp-auto.cz
Product Expert Product expert/ asistentka prodeje
             
Prodej užitkových vozidel            
Jiří  Poborský   602 632 266 poborsky@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Vedoucí prodeje užitkových vozidel
Karel Tuček   602 186 450 tucek@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Prodej užitkových vozidel
Bc. Bohuslav Špaček   603 144 429 spacek@vsp-auto.cz Prodej užitkových vozidel Prodej užitkových vozidel
             
Prodej nákladních vozidel          
Pavel  Konáš   724 224 320 konas@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Vedoucí prodeje nákladních vozidel
Mgr. Vojtěch Količ   602 653 440 kolic@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
Václav Křivan   727 879 357 krivan@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
Tomáš  Tesař   734 683 120 tesar@vsp-auto.cz Nová nákladní vozidla Prodej nákladních vozidel
             
Prodej ojetých vozidel/ Carstore            
Filip Vaniček   602 112 232 vanicek@vsp-auto.cz Použité osobní vozy Prodej použitých užitkových vozů
             
Vedení servisu            
Václav Martínek   724 277 332 martinek@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Vedoucí servisní sítě VSP
Ing. Josef Holata   702 213 634 holata@vsp-auto.cz Servis dodávek, Servis nákladních vozidel, Servis osobních vozů Vedoucí servisu
             
Servis osobních vozidel          
Jozefína  Šrámková 377 360 630 725 894 491 j.sramkova@vsp-auto.cz Servis osobních vozů - recepce Asistentka servisu osobních vozidel
Vladimír Gregor   724 853 803 gregor@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Příjem oprav osobních vozidel
Josef Suchý   724 164 431 suchy@vsp-auto.cz Servis osobních vozů Příjem oprav osobních vozidel
Jan Strnad   725 381 436 strnad@vsp-auto.cz Servis osobních vozů - Pojistné události Pojistné události 
             
Servis nákladních vozidel          
Veronika Janušová 377 360 633 736 529 796 janusova@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel - recepce Asistentka servisu nákladních vozidel
Jan  Kroc   724 852 969 kroc@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Oldřich  Beran   725 596 657 beran@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Pavel  Slanec   724 226 034 slanec@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Matěj Schejbal   606 647 357 schejbal@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Jan  Drnec   603 860 399 drnec@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Vítězslav Čechura   603 860 891 vcechura@vsp-auto.cz Servis nákladních vozidel Příjem oprav nákladních vozidel
Rostislav Čechura 377 360 635   cechura@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Vedoucí oddělení náhradních dílů
Jiří  Veverka 377 360 634 724 224 322 veverka@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Prodej náhradních dílů
Jiří  Svoboda 377 360 634 606 619 347 jiri.svoboda@vsp-auto.cz Díly na dodávky, Díly osobních vozů, Prodej náhradních dílů
Partneři