Třída V

Mohutná příď a nevšední tvary. Nová třída V, vyvinuta s mimořádnou péčí pro výzvy nevšedních i všedních dnů, nabízí  variabilní koncepci interiéru a zároveň přináší neobyčejný zážitek z jízdy. Vzhled, který upoutá pozornost bez ohledu na to, zda jste zrovna na výletě nebo míříte na obchodní jednání. S inteligentními asistenčními a bezpečnostními systémy, inovativní multimediální koncepcí a silným pohonem stanovuje nová třída V nová měřítka v segmentu.

Velká jako život.

Velkorysý prostor.

Nová třída V je připravena vyrazit k jakémukoli cíli. S dostatkem místa a množstvím inovací pro bezstarostnou jízdu. Mezi ně patří nové zadní okno, které lze vyklopit nezávisle na zadních dveřích1 nebo elektrické otevírání a zavírání pátých dveří EASY-PACK – jednoduše stisknutím tlačítka (příplatková výbava). S mnoha konfiguracemi a možnostmi nastavení sedadel je nová třída V přinejmenším právě tak rozmanitá jako přání Vašich dětí.

 

 Více informací naleznete v brožuře pro třídu V:   Třída V  

Brožuru s technickými parametry si můžete také stáhnout ve formátu pdf:  Třída V  

Ceník naleznete přes následující odkaz: Ceník třídy V 

Ceník příplatkových výbav naleznete přes následující odkaz: Ceník třídy V - příplatky 

Nebo vyzkoušejte webovou aplikaci Konfigurátor Mercedes-Benz a postavte si vůz přesně podle Vašich představ. 

Postavte si vůz třídy V, dle Vašich představ, pomocí webové aplikace konfigurátor Mercedes-Benz (aplikace se otevře v novém okně).

Po vytvoření Vaší konfigurace si nezapomeňte uložit nebo poznamenat Váš kód konfigurace, který naleznete pod celkovou cenou na konci konfigurátoru. Díky tomuto kódu budete mít možnost si kdykoliv znovu vyvolat Vámi zvolenou konfiguraci a popřípadě ji i upravit.

Až budete s konfigurací spokojení, můžete nám poslat Váš kód a naši prodejci Vám zvolený vůz rádi objednají.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň