Třída S

Třída S je měřítkem mobility zítřka. A to již po celé generace.

Výkonný, exkluzivní, dynamický a prestižní

Díky inovacím zaměřeným na zvyšování komfortu i bezpečnosti a zlepšování ekologických parametrů se stala vzorem a symbolem inovace ve výrobě automobilů. Tyto nároky splňuje i devátá generace. Celosvětově první sériově vyráběné hybridní vozidlo s lithio-iontovými bateriemi a opatřeními snižujícími spotřebu i emise v celé modelové řadě, to jsou jen dva z mnoha důvodů.

Početné senzory a inteligentní elektronické systémy navíc určují krok, pokud jde o ochranu pasažérů, asistenty jízdy a zábavu. Moderní, výrazný design navíc podtrhuje vzhled. Ani aktuální třída S nenechá nikoho na pochybách: Je ikonou své třídy.

 

Pořekadlo o jízdě za modrým mořem pochází z vlnících se světlemodrých kvetoucích polí lnu. Když toto rčení vzniklo, jezdilo se ve vozech s jednou koňskou silou. K tomu, aby se i dnes dalo jezdit stejně uvolněně – a přitom rychleji – je zde třída S. Udává krok, pokud jde o bezpečnost. Je totiž vybavena asistenty, kteří Vám pomáhají sledovat okolí a přitom dokážou rozpoznat, čeho jste si nevšimli.

 

 Více informací naleznete v brožuře pro třídu S:   Třída S

Brožuru s technickými parametry si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Třída S

 

Ceník si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Ceník třídy S

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň