Třída GLC

Třída GLC je novou generaci třídy GLK.

V rámci modifikace označení tříd nese označení GLC - jedná se o terénní vůz třídy C. Světovou premiéru měl vůz GLC 18. 6. 2015. Na český trh se vozy třídy GLC dostanou letos v záři.


Správná volba pro každé životní prostředí.
SUV nasyceno smyslnou čistotou: nová třída GLC. Vozidlo se silným charakterem a solidním a přesto atletickým vzhledem. Spolehlivý a kvalifikovaný společník pro všechny životní situace: nadčasový, vyspělý a progresivní. A vždy připraven vyrazit.

Exteriér - výrazný impresionismus.

Silná, výrazná přítomnost: nový vůz GLC na vás udělá dojem hned od začátku, neboli od přídi. Logicky promyšlené proporce a vzrušující světelné a stínové efekty mu dodávají nádech síly. A záď vozu GLC působí bytelným a sportovním dojmem.


Silná a výrazná přítomnost přídi pramení především z přímé mřížky chladiče se dvěma žaluziemi a středovou hvězdou Mercedes. Velmi nápadný je i design světlometů a světel pro jízdu ve dne, stejně jako kryt motoru ve vzhledu zubů bagru.

Z boku pláště podběhů podtrhují vzhled SUV nové třídy GLC, který lze ještě vylepšit nadstandardními hliníkovými schodky pod dveřmi. Za bytelný a sportovní vzhled zádi vozu mohou především výrazné podběhy kol. Atletický vzhled zdůrazňuje i střešní spoiler.

Interiér - možné je všechno.

Vrchol purismu, jak se patří v případě inteligentní moderní „hvězdy“: vysoce kvalitní design interiéru nového vozu GLC patří do své vlastní třídy. Autentické materiály v kombinaci s plynulými povrchy vyzařují luxusní pocit lehkosti a činí nový vůz GLC mimořádně přitažlivým.


Pocit lehkosti v novém voze GLC částečně pochází z ovládacích prvků v stříbrném chromovém provedení s metalickými dotekovými prvky. Přirozený nádech interiéru dodává čalounění sedadel z vlny a lněné tkaniny a lemování ve dřevě s otevřenými póry.

Toto lemování se používá ve velkém s cílem horizontálně rozdělit přístrojovou desku. Můžete si vybrat různé barvy a materiály pro horní a spodní část, a dodat tak interiéru ještě kvalitnější nádech.

A harmonie sahá až do prostor, které nejsou na první pohled viditelné: velký prostor pro kolena a nohy přispívá k příjemnému strávení cesty bez ohledu na místo, kde sedíte. Velký objem zavazadlového prostoru, až 1600 litrů, vám dává řadu možností, jak se nachystat i na delší cesty. Možnosti jsou neomezené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceník si můžete stáhnout ve formátu pdf: Ceník třídy GLC

Nebo vyzkoušejte webovou aplikaci Konfigurátor Mercedes-Benz a postavte si vůz přesně podle Vašich představ. 

Postavte si vůz třídy GLC, dle Vašich představ, pomocí webové aplikace konfigurátor Mercedes-Benz (aplikace se otevře v novém okně).

Po vytvoření Vaší konfigurace si nezapomeňte uložit nebo poznamenat Váš kód konfigurace, který naleznete pod celkovou cenou na konci konfigurátoru. Díky tomuto kódu budete mít možnost si kdykoliv znovu vyvolat Vámi zvolenou konfiguraci a popřípadě ji i upravit.

Až budete s konfigurací spokojení, můžete nám poslat Váš kód a naši prodejci Vám zvolený vůz rádi objednají.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň