Nová třída CLA Shooting Brake

Velkoměstu na stopě. Nové CLA Shooting Brake.

Život ve velkoměstě je dobrodružstvím. Nové čtvrtě vznikají takřka přes noc a čekají na své dobyvatele. Nové CLA Shooting Brake vycítilo svou příležitost. Jeho sportovně kompaktní silueta usazená těsně nad asfaltovým povrchem a jeho interiér jsou jako stvořené pro lov. Nové CLA Shooting Brake získává další revír.

Město ještě nespí. Může za to první Shooting Brake ve své třídě. Jeho styl utváří dlouhá linie střechy, která je pro něj charakteristická jako pro město vysoká hustota osídlení. Exkluzivní laky vynikají v záplavě barev nočního života a podpoří touhu po jedinečnosti. Určené všem, kteří jsou raději ve středu pozornosti, než aby se honili za módními trendy

Kluby, restaurace, galerie. Místa, která jsou neodmyslitelně spjatá s velkoměsty. Prozkoumejte interiér nového CLA Shooting Brake. Sedadla s integrovanými opěrkami hlavy a vysoce kvalitní potahy, například v koženém provedení barvy šedá crystal, perfektně podtrhují jeho exkluzivní styl. 

Silnice jsou pulzujícími tepnami města. CLA 45 AMG 4MATIC se pohybuje v jejich řečišti: s nejsilnějším sériově vyráběným 4válcovým motorem. Obdivuhodná síla s ověřenou kvalitou z Affalterbachu, řídící se heslem: „One man, one engine“.

 

 

Více informací naleznete v brožuře pro třídu CLA Shooting Brake 

Třída CLA Shooting Brake 

 

Brožuru s technickými parametry si můžete stáhnout ve formátu pdf: Třída CLA Shooting Brake 

 

Ceník si můžete stáhnout ve formátu pdf: Ceník třída CLA Shooting Brake

Nebo vyzkoušejte webovou aplikaci Konfigurátor Mercedes-Benz a postavte si vůz přesně podle Vašich představ. 

Postavte si vůz třídy CLA, dle Vašich představ, pomocí webové aplikace konfigurátor Mercedes-Benz (aplikace se otevře v novém okně).

Po vytvoření Vaší konfigurace si nezapomeňte uložit nebo poznamenat Váš kód konfigurace, který naleznete pod celkovou cenou na konci konfigurátoru. Díky tomuto kódu budete mít možnost si kdykoliv znovu vyvolat Vámi zvolenou konfiguraci a popřípadě ji i upravit.

Až budete s konfigurací spokojení, můžete nám poslat Váš kód a naši prodejci Vám zvolený vůz rádi objednají.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň