Třída B

Připravena na vše.

Daleké cesty, rodinný výlet nebo jízda pro radost – v nové generaci třídy B najde vše to správné místo. Inspirujte se inovativními technologiemi. Nechte se unést možnostmi vysoce variabilního interiéru. Žasněte nad mnoha novými designovými prvky. Očekávejte od života jen to nejlepší: novou generaci třídy B.

 

 

Přední LED světlomety.

Nová generace světelné technologie Vás přivítá neobyčejným způsobem: po otevření vozidla
se rozsvítí za příplatek dodávané světlomety LED High Performance nejprve v modré a poté v bílé barvě. Malá, avšak jedinečná podívaná, která dává vyniknout modernímu a hodnotnému vzhledu nové generace třídy B. Design fascinuje, technologie je důležitější: obzvláště široký rozptyl světla, barva světla podobná dennímu světlu a extrémně nízká spotřeba energie jsou průvodci k nezaplacení – nejen za tmy.

 Více informací naleznete v brožuře pro třídu B:   Třída B

 

Brožuru s technickými parametry si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Třída B

 

Ceník si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Ceník třídy B

Nebo vyzkoušejte webovou aplikaci Konfigurátor Mercedes-Benz a postavte si vůz přesně podle Vašich představ. 

Postavte si vůz třídy B, dle Vašich představ, pomocí webové aplikace konfigurátor Mercedes-Benz (aplikace se otevře v novém okně).

Po vytvoření Vaší konfigurace si nezapomeňte uložit nebo poznamenat Váš kód konfigurace, který naleznete pod celkovou cenou na konci konfigurátoru. Díky tomuto kódu budete mít možnost si kdykoliv znovu vyvolat Vámi zvolenou konfiguraci a popřípadě ji i upravit.

Až budete s konfigurací spokojení, můžete nám poslat Váš kód a naši prodejci Vám zvolený vůz rádi objednají.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň