Nová Třída C sedan

Třída C – bez kompromisů

Design třídy C vždy měl společné estetické prvky s našimi většími sedany. Totéž platí i dnes. Nový sedan třídy C rezolutně vyjadřuje současný styl Mercedes-Benz, který je patrný i na třídě S.

Exterier

Nový sedan třídy C znatelně povyrostl, svým organickým designem je jasně odlišuje od svého předchůdce. Proměnlivá mezihra mezi liniemi, hranami a konvexními a konkávními povrchy vytváří chvějivé a vzrušující kontrasty po celém vozidle.

Přední partie definovaná designovou a výbavovou linií – včetně klasické 3D mřížky chladiče nebo sportovního designu s hvězdou uprostřed – se vyznačuje velkými vstupy vzduchu a ostře definovanými obrysy světlometů (denních i nočních), aby ukázala sebevědomou klasickou tvář nového sedanu třídy C.

Charakteristické výstupky, které přecházejí do jednoduché a čistě řezané zádi, podtrhují celkový účinek vozu a pomocí stylových sportovních doplňků propůjčují každé variantě sedanu třídy C dynamické charizma.

Interier

Silný vizuální dojem z exteriéru nového sedanu třídy C pokračuje v interiéru. Vysoce kvalitní provedení a materiály, kultivovaný sportovní design, vkusné barevné schéma a inteligentní detaily vytvářejí atmosféru dokonalé vyváženosti a jistoty.

Prvotřídní materiály použité pro výplně dveří a přístrojovou desku dodávají interiéru vysoce kvalitní vzhled. Přepracovaná středová konzole nabízí čistotu, výjimečnou kvalitu a kompaktní design. Koncept univerzálního osvětlení interiéru nabízí speciální světelný efekt a pocit pohodlí.

 

Nadšení nezná žádných hranic

 

 

 Více informací naleznete v božuře pro třídu C sedan: Nová třída C sedan

 Brožuru s technickými parametry si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Třída C sedan


Ceník si můžete také stáhnout ve formátu pdf: Ceník třídy C sedan

Nebo vyzkoušejte webovou aplikaci Konfigurátor Mercedes-Benz a postavte si vůz přesně podle Vašich představ. 

Postavte si vůz třídy C sedan, dle Vašich představ, pomocí webové aplikace konfigurátor Mercedes-Benz (aplikace se otevře v novém okně).

Po vytvoření Vaší konfigurace si nezapomeňte uložit nebo poznamenat Váš kód konfigurace, který naleznete pod celkovou cenou na konci konfigurátoru. Díky tomuto kódu budete mít možnost si kdykoliv znovu vyvolat Vámi zvolenou konfiguraci a popřípadě ji i upravit.

Až budete s konfigurací spokojení, můžete nám poslat Váš kód a naši prodejci Vám zvolený vůz rádi objednají.

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň