FUSO Canter

Je to již půl století, kdy se Fuso Canter začal vyrábět.

To je důvod k oslavě nejen pro nás, ale pro všechny lidi, kteří s vozy Canter den co den pracují nebo uvažují o jeho koupi.
V průběhu času se modely Canter neustále zdokonalovaly a nastavovaly nové normy prostřednictvím inovačních prvků, jako je například DUONIC®, první převodovka s dvojitou spojkou pro nákladní vozidla, nebo první sériově vyráběný lehký, hybridní nákladní automobil. Mezi další typické vlastnosti vozů Canter patří nejmenší poloměr otáčení a nejvyšší užitečné zatížení ve své třídě.
Díky široké řadě konstrukčních řešení kabin, maximální flexibilitě karoserií, variantám s pohonem všech kol a hybridním verzím je rodina vozů Canter v roce svého výročí všestrannější a výkonnější než kdykoli dříve.

Více informací k historii vozu Historie Fuso Canter

 

A proč si vybrat právě Fuso Canter?

  • Disponujeme celkem 17. servisními místy po celé České republice, protože víme, jak je pro Vaše podnikání důležitý technický stav vozidla.
  • 3,5 t verzi můžete řídit s řidičským průkazem sk. B
  • Nákup možný s výhodným financováním nebo prodlouženou zárukou
  • Výborný poměr užitné hodnoty vs. cena vozidla
 více informací naleznete v brožuře Fuso Canter

S pohodlnou jednomístnou či dvoumístnou kabinou s celkovou hmotností 3,5, resp. 7,5 t a šířkou 2 m a s úzkou jednomístnou kabinou s celkovou hmotností 3,5, resp. 6,0 t i a šířkou 1,7 m.
Nehledě na to, jaký Canter si vyberete jako první, všechny jsou efektivní a všechny se snadno používají. Nový Canter. Kompaktní nákladní vůz.

podrobné technické informace pro:

více informací naleznete v brožuře Fuso Canter

© Copyright 2017 VSP Auto, Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek : BARTON STUDIO - Webdesign Plzeň